Aynı butikten yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir ve bu kargoyu dükkan sahibi karşılar. Yani dükkanınızdan 250 TL ve üzerinde alışveriş olduğunda, müşteriden kargo ücreti almamanız gerekmektedir. 

Dükkanınızda 250 TL ve üzeri satış gerçekleştiğinde, siparişlerim sayfanızda bu ürünün ücretsiz kargo olduğuna dair bilgiyi görebilirsiniz.

Eğer müşteri verdiği siparişte sizin dükkanınızdan 250 TL'nin altında alışveriş yapmışsa, müşteri bu fırsattan faydalanamaz. 

Yani mühim olan o müşterinin bir siparişte ne kadar ücret ödediği değil (sizin dükkanınız dışında dükkanlardan da alışveriş yapıp, 250 TL üzerinde bir sipariş vermiş olabilir), sizin dükkanınızdan ne kadarlık bir alışveriş yaptığıdır. Eğer siparişinde sizin dükkanınızdan 250 TL ve üzerinde alışveriş yapmışsa, ürünlerini ücretsiz olarak kargolamanız gerekmektedir.

Not:
Dükkanınızın ayarlarını yaparken, ürünlerinizin hepsini kargo ücretsiz tanımlayabilirsiniz. Böyle bir durumda, her türlü koşulda ürünlerinizi ücretsiz kargolayabilirsiniz. Bu kampanya, dükkanındaki ürünlerin kargo tipini "Alıcı öder" olarak seçmiş dükkanlar için geçerlidir.